.

.

New
30PCS Мода Ситна Морска Желка Шарм Ѓердан Нежен Желка Ѓердани Среќа Коска Желка Ѓердани за Плажа Партија

30PCS Мода Ситна Морска Желка Шарм Ѓердан Нежен Желка Ѓердани Среќа Коска Желка Ѓердани за Плажа Партија

DEN 1418.00
DEN 1818.24

Стока
Достапно.

Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
желка ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
Желка Ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Морето Желка Ѓердан
желка ѓердан:
Коска Желка Ѓердан
животно ѓердани:
Желка Ѓердан
сладок ѓердан:
Сладок Ѓердан
среќа ѓердан:
Морето Желка Ѓердан
цртан филм Ѓердани:
Среќа Желка Ѓердан
ѓердан girly:
свадба ѓердан
ѓердани amp приврзоци:
ѓердани машки
ѓердани и синџири женски:
злато едноставна ѓердан
симпатична едноставна ѓердан:
симпатична ѓердани за парови
Должина:
18''
Свеж

Избор на клиенти