.

.

New
Уроци Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердани Жени Мажи Титаниум Изјава Ѓердан подарок Накит acero inoxidable N69282

Уроци Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердани Жени Мажи Титаниум Изјава Ѓердан подарок Накит acero inoxidable N69282

DEN 131.00
DEN 174.72

Стока
Достапно.


Уроци Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердани Жени / Мажи Титаниум Изјава Ѓердан Божиќ подарок Накит acero inoxidable N69282 Материјал : уроци Сребро Нерѓосувачки Челик Ѓердани Жени / Мажи Големина : chain50cm ѓердан Тежина : 20 g/парче Тип : Титаниум Изјава Ѓердан Божиќ подарок Накит Боја : Исто како слики Мода Жените Hamsa Pendant Neacelet Пакување : OPP вреќа/Парче

Детали

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N69283
Обликотшема:
Слика
Pendant Големина:
Мама не ' рѓосувачки челик ѓердани
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
25*30MM
Тежина:
20g
ОДГОВАРА ЗА:
Нерѓосувачки Челик Ѓердани Жени / Мажи
боја:
Уроци Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден Титаниум Изјава Ѓердан
Ѓердани Тип:
Титаниум Изјава Ѓердан Божиќ подарок Накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Ѓердани Жени
Стил:
Уроци Не ' Рѓосувачки Челик Ѓердани
Occassion:
Годишнината;Роденден ;Ангажман;Подарок;Лице;Свадба
број:
N69282
Свеж

Избор на клиенти