.

.

New
DIY Мексиканската де бинго музички бременоста стомак топката locket ѓердан со 1pc стомак топка

DIY Мексиканската де бинго музички бременоста стомак топката locket ѓердан со 1pc стомак топка

DEN 184.80

Стока
Достапно.


Должина : 80см pendant : 23*24*43 мм месинг
Слики :
16mm Стомак Топката бои за избор :
Добри Вести : Освен за 1pc стомак топката, ние ќе им даде на 1pc лава мушка и 2 парчиња чувствува топки за секоја ѓердан слободно. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги. Види топката боја табелата подолу .DIY Мексиканската де бинго музички бременоста стомак топката locket ѓердан со 1pc стомак топка
Ве молиме оставете порака за вашата сакав bellyball боја кога се става ред.
Пакување :
Гаранција & се Вратат Ние обезбеди 90days гаранција, ве молиме да се купи без грижи. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа.Ви благодариме
Ако се прави на големо бизнис, pls ја напушти масажа на нас за најдобра фабрика цена. Pls се купи без да се двоуми. : )
Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор.

Детали

Метална боја:
Светло Жолто Злато Во Боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Стомакот ѓердан
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Cykopv
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
20 mm
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Функција:
за бебето
Свеж

Избор на клиенти