.

.

New
U7 Бохемски Ѓердан Жените Додатоци Злато/Сребрена Боја Мода Ѓердани За Жените Лето Накит P623

U7 Бохемски Ѓердан Жените Додатоци Злато/Сребрена Боја Мода Ѓердани За Жените Лето Накит P623

DEN 273.00
DEN 546.24

Стока
Достапно.

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓердан Мажите P810
Гитара

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
U7
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
P623
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
6.6 cm (2.6 инчи)
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
ѓердани за жени:
бохемски ѓердан
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Должина На Синџирот :
50cm+5cm
синџир ширина:
0.27 cm
Без Никел:
Yes
опции:
Злато Во Боја И Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Свеж

Избор на клиенти