.

.

New
Уникатен Гроздобер рачно изработени Најдобри Пријатели Јин Јанг Загатка Pendant Синџир Ѓердани За Пријателство Божиќ Подароци (1Set=2 ПАРЧИЊА)

Уникатен Гроздобер рачно изработени Најдобри Пријатели Јин Јанг Загатка Pendant Синџир Ѓердани За Пријателство Божиќ Подароци

DEN 61.00
DEN 119.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница!
ние се обезбеди најдобра услуга за вас со вашиот живот !
Нашите производи се со висок квалитет и прифатлива цена!
1, 100% реална слика,100% вистински големите бренд, што ќе се види ,она што ќе добиете. Ви благодариме ! 2 ,Бесплатен превозот преку DHL/EMS ако вашата нарачка стигнат до $200;
Количина : 1 Set=2 Компјутери
Pendant Големина : 2.8 cm
Синџир Должина : 50cm

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CHICDREAM
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
THE SAME AS PICTURE
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
исто како слика
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
K0127
Функција:
подарок
Компатибилност:
И двете
боја:
Исто како слика
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти