.

.

New
14 КОМПЈУТЕРИ/Постави Нови Готски Тетоважа Кожа Ѓердан Ѓердани Поставите Жените Цвет Топка Од Чипка Сомот Ѓердан Накит Синџир Ѓердани

14 КОМПЈУТЕРИ/Постави Нови Готски Тетоважа Кожа Ѓердан Ѓердани Поставите Жените Цвет Топка Од Чипка Сомот Ѓердан Накит Синџир

DEN 295.00
DEN 320.64

Стока
Достапно.


За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина?
Поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па може да ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат превозот, кој обично трае не
повеќе од една недела за да се дојде.
14 КОМПЈУТЕРИ/Постави Нови Готски Тетоважа Кожа Ѓердан Ѓердани Поставите Жените Цвет Топка Од Чипка Сомот Ѓердан Накит Синџир Ѓердани
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет на Накит Тип : Ѓердан Пол : Жените Материјал : Алуминиум Боја : Како што е прикажано на сликата на екранот Package вклучува 14 парчиња ѓердани На должини се прилагодливи Моден дизајн Симпатична и домот; Погоден за сите возрасти Одговара на вашиот облека и одговара за секоја прилика, Модерен и beuatiful Својот посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Добро за случува партија или банкет Пакет Вклучува :
1 X 14 Парчиња Ѓердан Ѓердан Поставите Водат Сомот Класичен Готски Тетоважа Чипка Ѓердан
Трговија на големо и Пад на Превозот и двата се добредојдени.

Детали

Бренд Име:
susenstone
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Чипка
Број На Модел На:
ѓердан ѓердан сет
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Поддршка:
Трговија на големо и Dropshopping
Ѓердан Свадба Накит:
ѓердан жените Накит трговија на големо
Ѓердан Boho Црна:
Накит За Жените 2017 Вести Додатоци
Шарм Мода Спорт Фитнес Накит:
Pendant Шарм За Жени Мажи Луксузни Накит За Подарок
Ѓердан Со Висок Квалитет:
Бохемски Накит Етничка Ѓердан Жените Додатоци
срцето мода кристал ѓердан накит:
Легура Позлатен Трендовски Дама Класичен Партија
гроздобер femme накит:
долго макси етничка ѓердан за жени
партија накит за Денот на Вљубените Подароци:
Жените Мајка Девојка Подароци Мода Накит 2017
Свеж

Избор на клиенти