.

.

New
WOSTU Дизајн 925 Фунта Сребрен Клуч За Вашето Срце Pendant Ѓердани За Жените S925 парична Казна Накит Љубовник Подарок CQN107

WOSTU Дизајн 925 Фунта Сребрен Клуч За Вашето Срце Pendant Ѓердани За Жените S925 парична Казна Накит Љубовник Подарок CQN107

DEN 369.00
DEN 461.28

Стока
Достапно.


Стил : Мода 925 Фунта Сребро Синџир Ѓердан Pendant Материјал : 925 Sterling Silver +Јасно CZ Животната средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
-
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
CQN107
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
WOSTU
Компатибилност:
-
Функција:
-
Животната средина:
Олово,Никел Слободни
Облечен Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Пријател / Девојка / Жена / Мајка
Должина:
45cm
Свеж

Избор на клиенти