.

.

New
Neoglory Кристал ааа Циркон Синџир Светло Жолто Злато Боја Мода Ѓердани Приврзоци Мода Промоција Накит 2018 Нови CLE

Neoglory Кристал ааа Циркон Синџир Светло Жолто Злато Боја Мода Ѓердани Приврзоци Мода Промоција Накит 2018 Нови CLE

DEN 285.00
DEN 364.80

Стока
Достапно.


Детали

Главниот Камен Боја:
Портокал
Pendant Големина:
2.6*1.37 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
NEOGLORY
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Должина:
38+0.8+4.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
1
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти