.

.

New
N586 Топла Продажба на Злато во Боја CZ Кристал двојно срцето pendant ѓердан мода накит свадба подарок Врвен квалитет на новиот дизајн

N586 Топла Продажба на Злато во Боја CZ Кристал двојно срцето pendant ѓердан мода накит свадба подарок Врвен квалитет на новиот

DEN 106.00
DEN 124.80

Стока
Достапно.

Транспорт време : 15-30 дена Наредби поголем од $ 200 бесплатен превозот : DHL, или ЕМС.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Транспорт Наредби за помалку од $ 200 бесплатен превозот : Кина Пост и Хонгконг Пост.
Испрати најмногу искрени желби
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
бидејќи тие користат ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги. ние ќе ви помогнат барање express компанија се потрудиме, Вашето задоволство е наша услуга цел,
Продавачот ветувања
Ние гарантираме дека сите производи за 100% сосема нов, во строга проверка пред пратката ќе бидат на квалитетот на производите, се осигура дека ќе го добиете производот, без какви било проблеми со квалитетот. Ако проблеми предизвикани од експрес компанија,ве молиме да одбие да го потпише и да го прифатат стоки,потоа се јавам локалните изразат компанија и поднесе барање со изразат компанија за прашањето. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас. Добредојдовте во онлајн совети или оставете порака.
Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG,Високо-квалитетни накит, ве молиме остатокот увери купувањето )
Состојба : 100% сосема нов
Пакување : транспарентна пп торба
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
пакет
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ANGELTEARS
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N586
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
2.8X2.5CM
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
45+5CM Extended chain
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти