.

.

New
чиста рачно изработени птица пердув живописни легури на метал кристали був шарм pendant ѓердан мода накит нови

чиста рачно изработени птица пердув живописни легури на метал кристали був шарм pendant ѓердан мода накит нови

DEN 346.08

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Пердув
Бренд Име:
Jeheu
Број На Модел На:
EN150127
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
був
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Функција:
N/A
Компатибилност:
N/A
Име:
металните кристали був шарм pendant ѓердан
MOQ:
1Piece
Позлата Боја:
Сјајна Злато(Стандардно)
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Животна средина-пријателски материјал:
Пердув+Бакар синџир+Alloy_Stones+Глеѓ
Должина:
approx.
Свеж

Избор на клиенти