.

.

New
2018 Ажурирани Мултифункционален Ранец бебе nappy торба бебе пелена кеси породилно торба гласник Чанта diapering торба ѕвезда TOTE

2018 Ажурирани Мултифункционален Ранец бебе nappy торба бебе пелена кеси породилно торба гласник Чанта diapering торба ѕвезда

DEN 1198.08

Стока
Достапно.


Големина : 32.5*12*38 CM(L*W*H)
Боја : црвена,сина,кафена,црна
Пакување : 1pc пелена торба+1pc шише торба+1pc мокра торба+1pc менување на подлога+1pc рамо појас

Детали

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Стил:
Hobos
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
001
Објектот Должина:
32.5cm
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
38cm
Објектот Ширина:
12cm
Големина:
Large(Max Length>50cm)
Објектот Тежина:
0.53kg
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
со предрасуди
Свеж

Избор на клиенти