.

.

New
Нова мода mummy торба ранец преносни мулти-функција голем волумен водоотпорен бремена мајка пакет

Нова мода mummy торба ранец преносни мулти-функција голем волумен водоотпорен бремена мајка пакет

DEN 1583.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
41cm
Објектот Тежина:
0.85kg
Големина:
(30cm
Главен Материјал:
Полиестер
Стил:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
31cm
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
HappyFlute
Објектот Ширина:
16cm
Свеж

Избор на клиенти