.

.

New
Моден Mummy Породилно Nappy Торба Бренд Голем Капацитет Бебе-Торба Патување Ранец Desinger Старечки Торба за Бебе Нега

Моден Mummy Породилно Nappy Торба Бренд Голем Капацитет Бебе-Торба Патување Ранец Desinger Старечки Торба за Бебе Нега

DEN 1583.52

Стока
Достапно.


Големина на : 28*13*34 cm
Боја : розова боја црвена,сина, виолетова

Детали

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Бренд Име:
aboutbaby
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
34cm
Големина:
(30cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
13cm
Стил:
РАНЕЦ
Свеж

Избор на клиенти