.

.

New
Новиот Бренд пелена торба mummy торба nappy торба мултифункционален мода мајка чанта водоотпорен Мама торба

Новиот Бренд пелена торба mummy торба nappy торба мултифункционален мода мајка чанта водоотпорен Мама торба

DEN 1617.12

Стока
Достапно.

Големина : 54*16*31 CM(L*W*H) Боја : розова,виолетова,жолта

Детали

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Бренд Име:
aboutbaby
Објектот Должина:
54cm
Стил:
Hobos
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Тежина:
0.65kg
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
001
Главен Материјал:
Полиестер
Големина:
Large(Max Length>50cm)
Објектот Висина:
31cm
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти