.

.

New
4X Еластична Пеглање Одбор Покрие Клип сврзувачки елементи се Подготвуваат чаршаф Костец Tablecloths тока Носителот Перница Папка Нов Мебел Играчки

4X Еластична Пеглање Одбор Покрие Клип сврзувачки елементи се Подготвуваат чаршаф Костец Tablecloths тока Носителот Перница Папка

DEN 121.92

Стока
Достапно.


4 X Еластична Пеглање Одбор Покрие Клип сврзувачки елементи се Подготвуваат чаршаф Костец Tablecloths тока Носителот Перница Папка Нов Мебел Играчки
Опис
Да се спречи дека пеглање одбор маска од лизгање
Одговара најмногу железо одбори и да ја задржите вашиот покрие протегала во текот на одборот за спречување на набори или бранови во вашата маска
Лесно да се зацврсти со овие двојно двострано клипови со малку стеги што клипови врз поклопецот
Материјали : Најлон еластична ткаенина појас и метален клип
Големина на :
Најдолг 22 CM/8.8 инч,
пократок : 16 CM/6.4 инчен
Ширина : 1.3 СМ/0.52 инчен
Пакетот Вклучува :
4 PCS Пеглање Одбор Покрие Клип

Детали

Стојат материјал :
Железната Цевка
Додатоци:
облека багажник
Стил:
Виткање
Употреба:
Neatening/Складирање
Број На Модел На:
53534
одборот материјал:
Други
Свеж

Избор на клиенти