.

.

New
Преносни Старечки paging (пејџер) Повикувачот Систем 1 Екранот Приемник 10 Предаватели за Болничка опрема

Преносни Старечки paging (пејџер) Повикувачот Систем 1 Екранот Приемник 10 Предаватели за Болничка опрема

DEN 9484.80

Стока
Достапно.

Предноста на нашиот систем 1) Револуционерен производ за зголемување на вработените ефикасност, пониски трошоци за работна сила.
Преносни Старечки paging (пејџер) Повикувачот Систем 1 Екранот Приемник 10 Предаватели за Болничка опрема 1 сет на : 1pcs на Екранот К-200 CD 10pcs на Пациентот Копчето К-W2-H (со мозок ) Опис на Производот Спецификација на Екранот Приемник К-200 CD 1. Специјален попуст и заштита на продажен простор, се обезбедени со вашиот дистрибутер. Може да покаже различни тип на услуга од страна на точки
6. Може да се спаси 10 повикувајќи информации за возврат, и да ги применува во основните услуга места. Ексклузивно и уникатно решение може да се обезбеди на нашите клиенти со вашиот нашите добро обучени и професионални инженери и штабови. Користете дигитален код технологија и функција е стабилен и сигурен.92 mhz се Пренесува Моќност : ≤10m W Пренесува Растојание>300 метри во отворен простор Димензија : 80*80*10мм Било кој јазик било на ЛОГОТО прифатливо
Повеќе Системи Можеби Ќе биде Потребно Воведување на системски Компоненти На Системот се состои од следниве делови : -Предавател Копче-Display/Watch Приемник -Сигнал Repeater(изборен) Како систем работи на Апликација *Ресторан *кафуле *Храна Суд *Голф и Земјата Клубови *Клиника *Брза храна суд *Здравје и Фитнес клубови : *Болница *Бар *Хотел Внимание на Батеријата На копчето е со батеријата(12 V 23 A батерија). 4) Обезбеди удобна атмосфера.

Детали

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
К-200CD К-W2-H
Име на производ:
Преносни Старечки Paging (Пејџер) Повикувачот Систем
Фреквенција:
433.92 MHZ
Броеви:
4-цифрен број и писмо
Големина:
225*165*40mm
Копчето големина:
80*80*10мм
копчето боја:
Бела
3-копче:
Повик, Cancel, Повик од папочната
Гаранција:
1 година
Сигнал Опсег:
300-500M во отворен простор
Примена:
Restauant бар болница, хотел фабрика итн
Свеж

Избор на клиенти