.

.

New
Болница Опрема Електронски Повикувајќи Бел Систем 1 следи со 23 бел ѕвончето за стари лица/деца

Болница Опрема Електронски Повикувајќи Бел Систем 1 следи со 23 бел ѕвончето за стари лица/деца

DEN 14784.96

Стока
Достапно.

Специјален попуст и заштита на продажен простор, се обезбедени со вашиот дистрибутер. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик. ОЕМ е добредојдена. Одговори на вашите барања во 24 работни часа. од 0001-9999, A001-F999.
Технички параметри :
Работен напон : DC12 V~18 V
Работат на струјата :
Спецификација на Пациентот Копчето К-W2-H со кабелот 1. Покаже 4-цифрен број и, исто така, може да се покаже ABCDEF , лесно да се направи разлика на услуга. Може да се работи со 200pcs 1-копче или мулти-kesy повик копчиња во макс
5. Дали најдобрите производи и дизајн на персоналните предмети за нашите клиенти. Повик Предупредување : звуци или музика. Работиме со нашите примачот да се комбинира wireless повикувајќи систем 2. Може да се спаси 10 повикувајќи информации за возврат, и да ги применува во основните услуга места. Прилагодено дизајн е на располагање. Користете дигитален код технологија и функција е стабилен и сигурен. Кога клиентите или пациентите треба да им се помогне само да им помогнам мозок да повик, повикување на број ќе биде прикажана на екранот, така што секој може лесно да се знае кој е повик. Ексклузивно и уникатно решение може да се обезбеди на нашите клиенти со вашиот нашите добро обучени и професионални инженери и штабови.
Болница Опрема Електронски Повикувајќи Бел Систем 1 следи со 23 бел ѕвончето за стари лица/деца 1 сет на : 1pcs на Екранот К-200 CD 23pcs на Пациентот Копчето К-W2-H (со мозок ) Опис на Производот Спецификација на Екранот Приемник К-200 CD 1.

Детали

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
К-200CD К-W2-H
Име на производ:
Електронски Повикувајќи Бел Систем
Фреквенција:
433.92 MHZ
Броеви:
4-цифрен број и писмо
Големина:
225*165*40mm
Копчето големина:
80*80*10мм
копчето боја:
Бела
3-копче:
Повик, Cancel, Повик од папочната
Гаранција:
1 година
Сигнал Опсег:
300-500M во отворен простор
Примена:
Restauant бар болница, хотел фабрика итн
Свеж

Избор на клиенти