.

.

New
5pcs Кујна Креативни Додатоци Алатки нож за лупење Портокал Zesters Прст Тип Умно го Отворите Уредот Cozinha Spiralizer Cocina Gadget

5pcs Кујна Креативни Додатоци Алатки нож за лупење Портокал Zesters Прст Тип Умно го Отворите Уредот Cozinha Spiralizer Cocina

DEN 180.00
DEN 224.64

Стока
Достапно.

Тоа може да се направи за 10 да 30 работни дена за испорака,ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ние сме пријатели!
Cusomer е задоволи е многу важно за нас!
.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Да Ви Помогне.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.ние само брод да се потврди цел адреси. Ти Верувам.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.(Освен некои земји и APO/ FPO
2.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот,ве молиме да ни ги испратите преку интернет или е-пошта ПОБРЗО,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот .Сликите се земени од реалниот објект, но може да има нешто како бојата разликата за светлина и различни серија,особено на некои модел прикажан не се вистински објект и се за вашиот референца само.5 парче/Многу Креативни Кујнски Алатки нож за лупење Портокал нож за лупење Машина Лимон Zesters Прст Тип Умно Отвори Портокалова Кора Уред
Предмети Име : Портокал Нож За Лупење Машина Портокал Лимон Zesters
Боја : Случајни
Големина : 78*28mm
Количина : 5 парче/многу
Добредојдовте На Нашата Продавница! Шопинг Среќно!
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детали

Овошје & Растителни Алатки Тип:
Peelers & Zesters
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
78 x 28 mm
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Име:
Портокал Нож За Лупење Машина Портокал Лимон Zesters
Количина:
5 дел
боја:
случаен боја
Големина:
78 x 28 mm
Свеж

Избор на клиенти