.

.

New
BAKEST Не-Стап влакна мат Водоотпорен Oilproof Печење Алатки Тесто Душеци со кутија

BAKEST Не-Стап влакна мат Водоотпорен Oilproof Печење Алатки Тесто Душеци со кутија

DEN 816.00

Стока
Достапно.


BAKEST Не-Стап Водоотпорен Oilproof Печење Алатки Thermostability Тесто Душеци

Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
Бренд Име:
bakest
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
9412
сертификација:
SGS,ФДУ
Комплет Број:
1
Големина:
40*60cm
Тежина/pc:
152g
Стил:
Thermostability,скала
Примена:
исечете го тестото мат,храна лента
Место на Потекло:
Кина
occation:
Апарати за домаќинство
Пакување:
хартија кутија
Свеж

Избор на клиенти