.

.

New
3pcs/set Крем Нож Шпатула Извит / Аглеста Шпатула Палета Нож Торта Декорација Алатки за Печење Тесто Шпатула Свиткана

3pcs/set Крем Нож Шпатула Извит / Аглеста Шпатула Палета Нож Торта Декорација Алатки за Печење Тесто Шпатула Свиткана

DEN 334.00
DEN 397.92

Стока
Достапно.

Ние ќе
се реши проблемот.
Неопходна алатка за DIY печење, која е креативна и мултифункционален.
За превозот :
Ние прифаќаме : Visa,Master Card
Потврдите Адресата ,Целосно име и презиме и Телефонски број :
Ве молиме да се осигурате вашата адреса во Aliexpress пред да плаќаат.
Според здравствени стандарди, и тоа може да директен контакт со храна, кои ги исполнуваат здравствени и хигиенски барања. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги.
Обликот и големината според научните дизајн, не е лесно да падне и удобен зафат. Ако за било која причина, не
задоволни,ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте
задоволни. Но, ако вашата пошта не стигне во рок од очекуваното време ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.5 cm
Опис : Оваа торта шпатула се справи со е изработен од пластика, и нож се направи од Нерѓосувачки челик.
Нова Торта нож Шпатула Печење Алатки На Колачи Фондан Торта Декорирање Алатки Тесто Patisserie Кујна DIY Додаток 3 Pcs
Meterial : нерѓосувачки челик 420 J2 & Храна Одделение Полипропилен
Количина : 3pcs/set
Големина : 22. Ви благодариме многу за да изберете WINA.
Тоа е се користат од страна на професионалци за торта декорирање и мрзнување/шлаг колачи.

Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
Комплет Број:
3
Бренд Име:
ТОРТА ESWEET ТОРТА ДЕКОРИРАЊЕ АЛАТКИ ЗА ПЕЧЕЊЕ
сертификација:
ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
06-1015
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име на производ:
Нови 3Pcs На Торта нож/Печење Алатки На Торти
Материјал:
нерѓосувачки челик 420J2 & Храна Одделение Полипропилен
Големина:
22.5*1.5cm
боја:
Случајно
Свеж

Избор на клиенти