.

.

New
27Pcs Божиќ Стил Тесто Млазницата Собата на Дедо Мраз, Елка Снег Цевки Совети руската Торта DIY Печење Алатки

27Pcs Божиќ Стил Тесто Млазницата Собата на Дедо Мраз, Елка Снег Цевки Совети руската Торта DIY Печење Алатки

DEN 1089.00
DEN 1361.28

Стока
Достапно.

27 Pcs Божиќ Стил Тесто Млазницата Собата на Дедо Мраз, Елка Снег Цевки Совети руската Торта DIY Печење Алатки

Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Божиќ Стил Млазницата Сет
Комплет Број:
>12
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тема:
Божиќ Стил Тесто Млазницата Сет
Свеж

Избор на клиенти