.

.

New
Домашно Голема Големина DIY Фондан Висока Пета Чевли Cholocate Мувла Со Магнети Желе Бонбони Габи, За Торта Декорирање за Печење Алатки

Домашно Голема Големина DIY Фондан Висока Пета Чевли Cholocate Мувла Со Магнети Желе Бонбони Габи, За Торта Декорирање за Печење

DEN 1194.72

Стока
Достапно.


На располагање да се направи рачно изработени чоколадо, желе пудинг,торта декорација Отпорни на 120 степени на топлина, па чоколадна течност може да се стави во калап директно. Оваа чевли мувла може да се мијат и се чистат со врела вода Лесен за употреба и мувла надвор,автоматски блиску се повлече од магнети
Прибл. големина на надвор : 19*17cm Прибл. големината на внатрешноста чоколадо чевли : 15x13x18cm Боја : бела Транспарентна Материјал : 100% храна одделение пластични Pakage : 1pc Висока Пета Мувла
Вниманието : чевелот ќе се влечат во автоматски со магнети,нема потреба clippers Тоа не може да се користи во микро бранова печка Чувајте го подалеку од оган Чистење на мувла во времето по користење


Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Број На Модел На:
GS4004
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
sunglory
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
сертификација:
SGS,ФДУ
Комплет Број:
1
боја:
транспарентен бела
Прибл. Големина на надвор:
19x17cm
Прибл. Големината на внатрешноста:
15X13cm
ocassion:
DIY слатки,торта декорирање,шеќер занает
feature1:
автоматски блиску се повлече од магнети
feature2:
Отпорни на 120 степени на топлина
Тип:
чевли чоколадо мувла
Стил:
висока пета чевли чоколадо мувла
функција 3:
чевли чоколадо мувла
карактеристика 4:
високо-револвер чевли чоколадо мувла
Свеж

Избор на клиенти