.

.

New
3PCS DIY Врежана Фондан Мало Девојче Бисквит Мувла Пластични Бебе Девојка Колаче Машина Чоколадна Торта Калап за Печење Алатки За Колачи

3PCS DIY Врежана Фондан Мало Девојче Бисквит Мувла Пластични Бебе Девојка Колаче Машина Чоколадна Торта Калап за Печење Алатки

DEN 144.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Главната Опис :
3 PCS DIY Врежана Фондан Мало Девојче Бисквит Мувла Пластични Бебе Девојка Колаче Машина Чоколадна Торта Калап за Печење Алатки За Колачи
Големина : 4.4*4.4 cm,6.7*6.7 cm,9.3*9.3 cm
1 Set=3pcs
Материјал : 100% храна одделение пластика
ФОНДАН АЛАТКА ЗА&МУВЛА
НАСТАВА :
1.Се тркалаат
2.Отсечени
3.Притиснете и вадење на
4.Форма и сува
ЗАБЕЛЕШКА : Имајте алатки за храна се користат различни од оние што се користат со непрехранбени материјали, на пример.занает глина.

Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
sunglory
Комплет Број:
3
сертификација:
LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
GS3002
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Материјал:
100% храна одделение пластика
is_customized:
Yes
Големина:
4.4*4.4 cm,6.7*6.7 cm,9.3*9.3 cm
КОЛИЧИНА:
3pcs
Обликот:
девојка
Име:
колаче мувла
Тип:
колаче машина
Стил:
девојка колаче машина
Употреба:
девојка cookie мувла
Функција:
девојка бисквит мувла
Свеж

Избор на клиенти