.

.

New
24PCS DIY Нерѓосувачки Челик Шлаг Цевки Млазницата Поставите Тесто Совети Фондан Цвет Куп Совети за Печење Торта Торта декоратор Тесто Алатки

24PCS DIY Нерѓосувачки Челик Шлаг Цевки Млазницата Поставите Тесто Совети Фондан Цвет Куп Совети за Печење Торта Торта декоратор

DEN 433.00
DEN 592.80

Стока
Достапно.


Функција :
Оваа торта украсување алатка е направен од не-токсични и трајни производи од не ' рѓосувачки челик, кои можат да траат долго време
Лесен за чистење : По употреба, се мијат со топла вода и сапун за сува
Совршен алатки за да ги красат сите колачи, cupcakes, колачиња, печива и повеќе
Главната Боја : Сребрена
Димензии : Должина*Ширина*Висина : 17cm*11.5 cm*4.8 cm
Материјал : не ' Рѓосувачки челик и силикони
Пакет Се Вклучени :
24 x Цевки млазницата
1 x Чување
Складирање случај нема капак.
Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.

Детали

Бренд Име:
justdolife
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
DIY Тесто Совети Фондан Чаша Торта Печење Торта декоратор
Комплет Број:
>12
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Свеж

Избор на клиенти