.

.

New
OBRKING Прирачник Изстискване Морнар Прирачник Мултифункционален Јајце Вода Масло Инка Мерење на Купот Кујна Алатка Лук Лимон, Портокал Grater

OBRKING Прирачник Изстискване Морнар Прирачник Мултифункционален Јајце Вода Масло Инка Мерење на Купот Кујна Алатка Лук Лимон,

DEN 474.00
DEN 592.80

Стока
Достапно.

Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона.
*** Повратни информации
- Доколку сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.
* Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.Добредојдовте на OBRKING Bakeware Продавница. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
* Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
*** Врати & Наплата
- Политика на враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
* Ако не го прими стоката во наведената време на испорака.
- Време На Испорака :
* Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.
- Превозот Начин :
* Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост.
- Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
* Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата.
- Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика.
* Под $5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот.

Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
OBR11-309278
Печење & Тесто Алатки Тип:
Јајце-beater/Блендер
Комплет Број:
1
Бренд Име:
OBRKING
Материјал:
PP
Име:
прирачник изстискване
боја:
Зелена
Големина:
As the picture
Материјал:
PP
Нето тежина:
150g
Производ Функција:
1 СЕТ Прирачник Изстискване
детали 1:
Мулти-функционални Прирачник Изстискване
детали 2:
5 во 1 Прирачник Изстискване
детали 3:
Преработка На Храна Gadget
Детали 4:
печење Кујна Алатка
Свеж

Избор на клиенти