.

.

New
Печење алатки гитара форма Чоколадо Мувла ,Поликарбонат Чоколадо Габи, DIY Пластични Тесто алатка бонбони торта декорација калапи

Печење алатки гитара форма Чоколадо Мувла ,Поликарбонат Чоколадо Габи, DIY Пластични Тесто алатка бонбони торта декорација калапи

DEN 418.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Услуга
Dorpshipping
1.вашиот клиент место цел во вашата продавница или веб-сајт. (Канада и Австралија купувачи ве молиме имајте во предвид : Со цел за подобро следење на безбедноста на стоки,Предлози изберете epack начинот на Достава .) Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,cerdit картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).ве молиме да се разбере. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. ви благодариме за соработката.ние ќе испратиме цел да вашите клиенти директно. Повратни информации
Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важно за вашиот бизнис развој. Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Бидејќи кина пост не може да query логистика информации .доколку трансакцијата е во chona јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен . Ви благодариме за вашата поддршка!
. Совршен за свеќа, бонбони, колачи, чоколадо или било занаети може да се замисли ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Комплет Број:
1
Број На Модел На:
2021
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
dcrt
Свеж

Избор на клиенти