.

.

New
Сингапур Melion Тешко Пластични Поликарбонат Чоколадо Мувла PC Мувла Sugarcraft Suger Занает алатки Бонбони Мувла

Сингапур Melion Тешко Пластични Поликарбонат Чоколадо Мувла PC Мувла Sugarcraft Suger Занает алатки Бонбони Мувла

DEN 729.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


чоколадо мувла големина : 27.5 cm *13.5 cm * 2.4 cm
заврши чоколадо големина : 4.6 cm * 2,2 см * 1.8 cm
околу 14 g
Други слични предмети за вашиот референца , вие исто така може да изберете БИЛО која од нив, ако ви се допаѓа . Pls оставите порака до нас .
Опис : 1. Не користите директна топлина од оган за да се спречи производот штета и повреди; 2. Не користите останатите грејни апарати, освен микробранова печка и фурна; 3. Не под продолжено греење и греење undecorated случај; 4. Ве молиме одмрзнување и потоа се загрева, инаку производот ќе прекин; 5. Кога перење, користете сунѓер (газа) и неутрален детергент; 6. Не употребувајте челична волна, метал текстил и други груб материјал, може да бидат резултат на пукнатини и кршење; 7. Висок-квалитет Поликарбонат материјал, и преку ФДУ и SGS сертификација; Нека DIY чоколадо заедно!
Зошто да изберете нас :
1.Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 1-3 работен ден
2.професионален човек за решавање на било какви прашања
3.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе рефундирање на пари
ако имате било каков проблем,pls љубезно советуваат

Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Број На Модел На:
2064
Материјал:
Пластични
Обликот:
риба лав во облик на PC чоколадо мувла
Материјал:
Поликарбонат
Примена:
DIY Чоколадо
боја:
Транспарентна
мувла големина:
27.5*13.5*2.4 cm
Свеж

Избор на клиенти