.

.

New
BAKEST Rollling BBQ Хартија Скара Хартија за Печење Oilpaper

BAKEST Rollling BBQ Хартија Скара Хартија за Печење Oilpaper

DEN 576.00

Стока
Достапно.Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
30cm*10m
Печење & Тесто Алатки Тип:
Tinfoil/Oilpaper
Бренд Име:
bakest
Материјал:
Хартија
Име на производ:
Возен BBQ Хартија
единица:
Кутија
Тип:
Возен BBQ Хартија
Големина:
30cm*10m
Тежина:
200g
Пакување:
24boxes/картон
Картон Големина:
35*25*35 (cm)
Свеж

Избор на клиенти