.

.

New
BAKEST 6pcs по многу Големи Димензии Издувам Млазници Шлаг Торта Декорирање Алатки

BAKEST 6pcs по многу Големи Димензии Издувам Млазници Шлаг Торта Декорирање Алатки

DEN 427.20

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
8400
Комплет Број:
>12
Бренд Име:
bakest
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Топ diamter:
6mm
Дното дијаметар:
17mm
Висок:
68mm
Тежина:
30g/set
Пакување:
6pcs/set, 100pcs/картон
Картон Големина:
36*20*26 (cm)
Свеж

Избор на клиенти