.

.

New
Нова Ролна од Кујната 5M Силиконска Хартија за Печење Мат Подлога Силикони Обложени

Нова Ролна од Кујната 5M Силиконска Хартија за Печење Мат Подлога Силикони Обложени

DEN 143.00
DEN 150.72

Стока
Достапно.

САД $ 1.29 /парче US $ 1.36 /парче US $ 0.81 /многу US $ 1.32 /set US $ 1.61-1.62 /парче US $ 1.59 /парче US $ 3.23-3.91 /парче
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Совршен за готвење колачиња,cupcake,торта,леб,СКАРА и печење на месо Може да се користи во фурна,микробранова,замрзнувач и cookie под 250 степен Овие печење хартија не е adhibit пан и можете да го користите страна на хартија Боја : Бела Други големини pls се однесува на следната слика Лесен за употреба,ќе добиете жолта откако ќе се готви на овие хартија долго време,но тоа не е на штета за вашата храна Одговара за Кујна,дневна соба,хотел и сите видови на партија Материјал : Силикон paper Size : 5 M*30 CM се Должи на светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики,ве Молиме да се разбере
Пакетот вклучува : 1 x 1 тркалаат печење силиконска Хартија

Детали

Материјал:
Силикони
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
D10289
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
печење силиконска Хартија
Свеж

Избор на клиенти