.

.

New
10 Парчиња Среќен Роденден Чоколадо Трансфер Лист DIY Чоколадо Украсување 21*33cm

10 Парчиња Среќен Роденден Чоколадо Трансфер Лист DIY Чоколадо Украсување 21*33cm

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

10 Парчиња Среќен Роденден Чоколадо Трансфер Лист DIY Чоколадо Украсување 21*33cm
Детали за производот : Име Среќен Роденден Чоколадо Трансфер Лист за Објектот pc-018 Cirtificate ФДУ & SGS Материјал Храна одделение пластични Форма Среќен Роденден Функција За печатење чоколадо OEM услуга Достапна Големина 21*33cm за едно парче, логото size29*49mm Плаќање T/T ,Зачувам Испорака во Рок од 1 ден Пакет секој сет преполна со една opp вреќа
Зошто да изберете нас :
1. Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours
2.професионален човек за решавање на било какви прашања
3.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе рефундирање на пари
Слики :

Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Комплет Број:
5
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
sb-018
Бренд Име:
Goldbaking
Материјал:
Пластични
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо трансфер лист
боја:
Бела
Материјал:
Пластични
Функција:
За чоколадо трансфер лист
Големина:
21*33cm
Обликот:
Божиќ
Тежина:
15g
Функција:
Среќен Роденден Чоколадо Трансфер лист
Свеж

Избор на клиенти