.

.

New
Посебни Цвет Срцето Месечината Торта во облик на 3 D Пластични Тешко се Инјектираат Поликарбонат PC Чоколадо Мувла Желе Бонбони Мувла

Посебни Цвет Срцето Месечината Торта во облик на 3 D Пластични Тешко се Инјектираат Поликарбонат PC Чоколадо Мувла Желе Бонбони

DEN 729.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


пудинг печење мувла име : чоколадо мувла фах Материјал Храна поликарбонат Функцијата За правење чоколадо МУВЛА Големина 27.5*13.5*2.5 cm чоколадо големина : 5 cm *4.8 cm *2.7 cm чоколадо тежина : 48 g Други слични предмети за вашиот референца , вие исто така може да изберете БИЛО која од нив, ако ви се допаѓа . Pls оставите порака до нас .
Опис : 1. Не користите директна топлина од оган за да се спречи производот штета и повреди; 2. Не користите останатите грејни апарати, освен микробранова печка и фурна; 3. Не под продолжено греење и греење undecorated случај; 4. Ве молиме одмрзнување и потоа се загрева, инаку производот ќе прекин; 5. Кога перење, користете сунѓер (газа) и неутрален детергент; 6. Не употребувајте челична волна, метал текстил и други груб материјал, може да бидат резултат на пукнатини и кршење; 7. Висок-квалитет Поликарбонат материјал, и преку ФДУ и SGS сертификација; Нека DIY чоколадо заедно!
Зошто да изберете нас :
1.Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 1-3 работен ден
2.професионален човек за решавање на било какви прашања
3.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе рефундирање на пари
ако имате било каков проблем,pls љубезно советуваат

Детали

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Комплет Број:
2
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Број На Модел На:
2233
Обликот:
Цвет Срце Облик PC чоколадо мувла
Материјал:
Поликарбонат
Примена:
DIY Чоколадо
боја:
Транспарентна
мувла големина:
27.5*13.5*2.4 cm
Свеж

Избор на клиенти