.

.

New
Цветен дигитални инкџет храна печатач & Колачиња фото машина за печатење

Цветен дигитални инкџет храна печатач & Колачиња фото машина за печатење

DEN 63384.00
DEN 66720.00

Стока
Достапно.

, Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето. Нов дизајн за избегнување на грешка 6.

Детали

Бренд Име:
szinterjet
Хартија Храна Режим:
Авто
Макс. Големина На Хартија:
A4
Поддржува Мрежа За Печатење:
No
Број На Модел На:
Interjet-210C
Стил:
боја
Брзината На Печатење Во Боја:
64sec. за А4 големина на фотографија печатење
Двострано Печатење:
No
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Инкџет
Max. Резолуција:
5760*1440dpi
Напон:
100-240V
Примена:
Јавна Употреба
Брзината На Печатење:
20ppm
Свеж

Избор на клиенти