.

.

New
Преносни bluetooth печатач за android поддршка 57*50mm хартија се тркалаат мобилни термички печатач со LED Батеријата Индикатор пос машина

Преносни bluetooth печатач за android поддршка 57*50mm хартија се тркалаат мобилни термички печатач со LED Батеријата Индикатор

DEN 2592.00

Стока
Достапно.


Преносни bluetooth печатач за android поддршка 57*50mm хартија се тркалаат мобилни термички печатач со LED Батеријата Индикатор пос машина
1, прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T, Сите Големи Кредитни Картички се прифаќаат Therough Безбедна Уплатата ЗАЧУВАМ. 2, Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1, Ние ги Охрабруваме Нашите Клиенти да им Даде на сите нас 5-ѕвезда рејтингот ако нашите производи и услуги ги задоволи вас. Вашиот конзистентна поддршка propels нас да прават нашите најдобри за вас. 2, Секој нов клиент кој ни даде 5-започнете со коментари и додава нашата продавница за неговите/нејзините омилени продавници можат да Уживаат во 5%
попуст на неговата/нејзината следна цел.

Детали

Бренд Име:
Honeprt
Стил:
Црна и Бела
Max. Резолуција:
203dpi
Број На Модел На:
590A
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Поддржува Мрежа За Печатење:
No
По продажба на Услуги:
Продавница Три Гаранции
Употреба:
Приемот Печатач
Хартија Храна Режим:
упатство
Двострано Печатење:
No
Примена:
За Комерцијални
Потрошен Тип:
Црна Прав Еден
Тежина:
1.5kg
Брзината На Печатење:
90mm/s
Напон:
100-240V
Црна Брзината На Печатење:
90mm/s
Големина:
107*79*51.5mm
Тип:
термички печатач
Макс. Големина На Хартија:
58mm
Свеж

Избор на клиенти