.

.

New
Оригиналниот Обновена глава за печатење на HP 564 PhotoSmart Плус B210d

Оригиналниот Обновена глава за печатење на HP 564 PhotoSmart Плус B210d

DEN 863.52

Стока
Достапно.

Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако вашата цел е повеќе од 3 еез, ние ќе го одберете ЕМС. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД ШЕНЖЕН/ХОНГКОНГ
Оригиналниот Обновена Pirnthead за HP 564 Photo Smart Плус B210d
1. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. ве молиме да се разбере. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. ви благодариме. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите.

Детали

Макс. Големина На Хартија:
A0
Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
Авто
Интерфејс Тип:
USB
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
Тип:
Ласерска
Двострано Печатење:
Yes
Брзината На Печатење:
20ppm
Бренд Име:
FGHGF
Свеж

Избор на клиенти