.

.

New
Новиот Дизајн 4 Во 1 Комбо Топлина Притиснете Машина,110V-240V преносот на Топлината/Сублимација Машина,сублимација печатач За CE Сертификат

Новиот Дизајн 4 Во 1 Комбо Топлина Притиснете Машина,110V-240V преносот на Топлината/Сублимација Машина,сублимација печатач За

DEN 11664.00
DEN 12960.00

Стока
Достапно.


Новиот Дизајн 4 Во 1 Комбо Топлина Притиснете Машина,110 V-240 V преносот на Топлината/Сублимација Машина,сублимација печатач За CE Сертификат
Параметарот :
Топла продажба 4 во 1 комбо топлина притиснете машина со CE сертификација
Пакет големина (L W H) : 45 X42 X39cm
Нето Тежина : 40kg
Сјај Тежина : 42kg
Напон : 110 V&220 V
Моќност : 1250 W
Температурата опсег : 0-380
Временски опсег : 0-999 Sec. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Карактеристики :
Дигиталниот Комбо е повеќенаменски замав-далеку топлина притиснете. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Гаранција :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
За Испорака :
1. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Политики :
1. Ова вклучува Дигитални Температурата, Времето, и Дигитален Притисок/ Висина колосек, како и програмабилни мемории, корисник може да се одреди аларми и мноштво на други дигитални функции.

Детали

Хартија Храна Режим:
Автоматско и рачно
Брзината На Печатење:
24ppm
Поддржува Мрежа За Печатење:
No
По продажба на Услуги:
Продавница Три Гаранции
Црна Брзината На Печатење:
.
Почетен Датум:
2008 година
Стил:
боја
Двострано Печатење:
No
Број На Модел На:
4-во -1 Сублимација Машина
Примена:
За Комерцијални
Внатрешна Меморија:
Никој
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
TOPPARTS
Напон:
220V
Брзината На Печатење Во Боја:
.
Тип:
преносот на топлината машина
Употреба:
Т-маица Трансфер, Mug/кап/чевли за Трансфер итн.
Макс. Големина На Хартија:
Други
Повеќе клучни зборови :
Комбо 4 во 1 сублимација Машина
Напон:
110V/220V
моќност:
1250w
Бруто тежина:
42kg
Се применуваат на :
Т-маица, купот
Температурата Опсег:
0-380
Automatical Ниво :
Полу-Автоматски
Временски Опсег:
0-999 Sec.
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти