.

.

New
компатибилен Црно на Црвениот 9mm TZe-421 TZ-421 tz421 tze421 tze ламинат етикета ленти за Брат Ptouch етикета принтери

компатибилен Црно на Црвениот 9mm TZe-421 TZ-421 tz421 tze421 tze ламинат етикета ленти за Брат Ptouch етикета принтери

DEN 326.40

Стока
Достапно.


компатибилен Црно на Црвениот 9mm TZe-421 TZ-421 tz421 tze421 tze ламинат етикета ленти за Брат Ptouch етикета принтери
Ова многу содржи 1pcs 9mm tz лента TZ2-421 , но ако ви е потребна било други бои помеѓу 6-9mm tz ленти во табелата подолу, ве молам само да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.Ние ќе брод што ќе ја побарате.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен Tz 421/Tze-421 Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 6mm,9mm,12mm,18mm,24mm,36mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд PT Модел TZ2-421 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ ABS Црна Боја, на Црвена (други бои се достапни) Големина 9mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Детали

Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
TZE-421
боја:
K
Тип:
Мешавина
Тип:
печатач лента
боја:
Црно на црвено
Големина:
Материјал:
Гаранција:
Сертификат:
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
брат стр допир TZe-421
Свеж

Избор на клиенти