.

.

New
3/4 tz етикета лента tz141 Tze-141 Tze141 tze 141 црно на бело за P-допир етикета печатач етикета создателот лента лента кертриџ касета

3/4 tz етикета лента tz141 Tze-141 Tze141 tze 141 црно на бело за P-допир етикета печатач етикета создателот лента лента кертриџ

DEN 1416.00

Стока
Достапно.


3/4" tz етикета лента tz141 Tze-141 Tze141 tze 141 црно на бело за P-допир етикета печатач етикета создателот лента лента кертриџ касета
Ова многу содржи 5pcs на TZe 141 , ако ви треба било други бои, ве молиме оставете ми порака кога ќе го поставите цел.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен tz-141 tze-141 Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 6, 9,12,18,24,36 mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд PT Модел tz2-141 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ ABS Црна Боја на Clear (други бои се достапни) Големина 18mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена
Подолу бои и големини на располагање :

Детали

Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
TZE-141
боја:
K
Тип:
Мешавина
Тип:
печатач лента
боја:
црно на јасно
Компатибилен:
брат TZE141
Големина:
18mm
Свеж

Избор на клиенти