.

.

New
Висок квалитет на 10 PK/многу Компатибилни Dymo Letratag LT 91201 Црно на Бело 12mm*4m Пластични Печатач Лента Кертриџ Бесплатен Превозот

Висок квалитет на 10 PK/многу Компатибилни Dymo Letratag LT 91201 Црно на Бело 12mm*4m Пластични Печатач Лента Кертриџ Бесплатен

DEN 1455.84

Стока
Достапно.


Компатибилен Dymo Letratag LT 91201 Црно на Бело 12mm*4m Пластични Печатач Лента Кертриџ Бесплатен Превозот
Ова многу содржи 10 PCS 12mm црно на бело компатибилен dymo letratag пластична лента.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен DYMO letratag Етикета Ленти 91201 Бренд PT Модел 91201 Материјал Пластични Боја Црно на Бело Големина 12mm x 4m 1/2" W X 13' L Useage 100% Компатибилен за сите DYMO letratag labelers гаранција Функција
Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 10pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Детали

Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
91201
боја:
K
Тип:
Мешавина
Тип:
печатач лента
Компатибилен Бренд:
Dymo
боја:
Црно на Бело
Големина:
Материјал:
Гаранција:
Сертификат:
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
DYMO LetraTag Лента
Свеж

Избор на клиенти