.

.

New
Бесплатен превозот компатибилен P-допир tze лента Tze231 12mm црно на бело Tz-231 брат ptouch етикета создателот

Бесплатен превозот компатибилен P-допир tze лента Tze231 12mm црно на бело Tz-231 брат ptouch етикета создателот

DEN 3552.00

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот компатибилен P-допир tze лента Tze231 12mm црно на бело Tz-231 брат ptouch етикета создателот
Ова многу содржи 20pcs 12mm tz лента tz2-231 , но ако ви е потребна било други бои во табелата подолу, ве молиме да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел.Ние ќе брод што ќе ја побарате.
Ние сме Професионални етикета ленти добавувачот, Обезбедување на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен Tz231/Tze231 Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 6mm,9mm,12mm,18mm,24mm,36mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд PT Модел TZ2-231 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја Црно на Бело (други бои се достапни) Големина 12mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Детали

Тип:
печатач лента
Тип:
Мешавина
Бренд Име:
PUTY
Број На Модел На:
TZE-231
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
Црно на Бело
Големина:
Материјал:
Гаранција:
Сертификат:
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
брат стр допир tz231
Свеж

Избор на клиенти