.

.

New
Компатибилен НОВИ RM1-6414-000 RM1-6414 Хартија Пикап Roller for HP 2035 2055 P2035 P2055 P2035n P2055d P2055dn P2055x

Компатибилен НОВИ RM1-6414-000 RM1-6414 Хартија Пикап Roller for HP 2035 2055 P2035 P2055 P2035n P2055d P2055dn P2055x

DEN 143.52

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
P2035 P2035n P2055d P2055dn P2055x
Тип:
Други
Објектот:
хартија превземање на ролери
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
P2035 P2035n P2055d P2055dn P2055x
ОЕМ Кодот:
RM1-6414-000 RM1-6414
Пакет:
Оригиналниот Пакет
MOQ:
1pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
7-20 дена
Свеж

Избор на клиенти