.

.

New
F169030 F181010 глава за печатење Печати ја Главата за Epson CX3700 ME2 ME200 TX300 TX105 TX100 C79 C91 T20 T26 T27 TX106 TX109 TX119 TX219

F169030 F181010 глава за печатење Печати ја Главата за Epson CX3700 ME2 ME200 TX300 TX105 TX100 C79 C91 T20 T26 T27 TX106 TX109

DEN 666.24

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
TX117 CX4300 620F ME510 L100 ME32 C90 T11 T13 T20E L200 ME340 CX550
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Глава за печатење Печати ја главата Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот реновирана
Модел Број 1:
ME2 ME200 620F ME30 ME300 ME33 ME330 ME350 ME360 TX300 CX3700 CX5600
Модел Број 2:
ME510 600F L101 L201 L100 ME32 C90 T11 T13 T20E L200 ME340 CX550
Модел Број 3:
TX300F TX100 TX101 TX105 TX110 TX111 TX121
ОЕМ Кодот:
F169030 F181010
КОЛИЧИНА:
1pc
Свеж

Избор на клиенти