.

.

New
Оригинални Нови за HP M806/M830/9000/9050/5550 фах'2 Pick Up Roller RF5-3338-000 RF5-3338 RF5-3340 RF5-3340-000(1set) печати делови

Оригинални Нови за HP M806/M830/9000/9050/5550 фах'2 Pick Up Roller RF5-3338-000 RF5-3338 RF5-3340 RF5-3340-000(1set) печати

DEN 720.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. ние не прифаќаме да се вратат. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 45 работни дена. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали.

Детали

Бренд Име:
TENGYUAN
боја:
Светло Сива
Број На Модел На:
M806/M830
Тип:
Други
Име на производ:
pick up roller
P/N БР.:
RF5-3338-000 RF5-3338 RF5-3340 RF5-3340-000
квалитет:
Нови оригинални
Гаранција:
добра работа
Мин. цел:
1set
користат за:
M806/M830
Пакет:
Неутрален Пакување
Свеж

Избор на клиенти