.

.

New
најдобар квалитет 4pcs/многу инк-џет печатач, infiniti галакси JV33 JV4 JV5 или други печатач компатибилен LC префрлете се Ограничи сензор за продажба на

најдобар квалитет 4pcs/многу инк-џет печатач, infiniti галакси JV33 JV4 JV5 или други печатач компатибилен LC префрлете се Ограничи

DEN 1056.00

Стока
Достапно.


опис на производот
најдобар квалитет 4pcs/многу инк-џет печатач, infiniti галакси JV33 JV4 JV5 или други печатач
компатибилен LC префрлете се Ограничи сензор за продажба на
производ спецификите
одговараат за allwin /human/xuli/mimaki /roland /galaxy /infiniti/xenons
titanjet/thunderjet /gongzheng ект печатач со dx5 /dx7 глава за печатење
постојат (LC) и (HR) видови на располагање ,овој линк е за
парче(HR сензор ) ,ве молиме оставете порака ако ви треба
другиот тип
внимание ве молам
производ екранот
плаќање /испорака /враќање
испорака детална :
1. Ве молиме confrim вашата Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка .ние ќе испрати
производот за да можете веднаш по извршената уплата
2. Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната , стигнат до поголемиот дел од земјата
околу 30-50 работни дена
3.Ве молиме контактирајте со нас ако donot добиете производот во 50 работен ден .
и ве молиме да ни даде 3 работен ден да cheacking на undelivered пакет
и причината .Ако тоа е нашиот производ ,ние ќе рефундирање на парите за вас
плаќање и shippment
повратни информации и гаранција
пакет и услуга

Детали

Број На Модел На:
LC граница вклучите
Бренд Име:
CM
Тип:
Други
Број На Модел На:
F облик на ограничување на сензор
боја:
Црна
Точка име :
LC ограничување на сензор
користат за:
thunderjet gongzheng zhongye xuli titanjet печатач
резервен дел име :
HR ограничување на сензор
Функција:
позиција граница сензор
Модел Тип:
Човечки ресурси и LC
Состојба:
Врвен квалитет
Снабдување Способност:
Добра На Залиха
време на испорака:
1-2days по потврда на плаќањето
Свеж

Избор на клиенти