.

.

New
Cm751 Adf авто хартија фидер за hp officejet 8600 8620 8610 8630 276dw печатач

Cm751 Adf авто хартија фидер за hp officejet 8600 8620 8610 8630 276dw печатач

DEN 1728.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. ЈАС ТРЕБА ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ НЕКОИ ТОЧКИ : 1) АКО ЦЕЛ СТОКИ ЧИЈА ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД РЕДОВНО, НИЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL/ФЕДЕКС/ЕМС. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. Ако вашата цел е повеќе од 3 еез, ние ќе го одберете ЕМС. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА. 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШАТА ЗЕМЈА, ПА ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА ПОБРЗО.
Cm751 Adf авто хартија фидер за hp officejet 8600 8620 8610 8630 276dw печатач
ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА ПЕЧАТАЧ
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
Разликата помеѓу нашите производи и други
Оригиналниот и refurbished
Опис
тестирани во добра работна состојба пакет вклучуваат : 1pcs 1.

Детали

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти