.

.

New
Логиката Главниот Одбор се Користи За HP LaserJet 1022N HP1022N Formatter Одбор Плоча Q5427-60001 CB407-60002

Логиката Главниот Одбор се Користи За HP LaserJet 1022N HP1022N Formatter Одбор Плоча Q5427-60001 CB407-60002

DEN 1384.80

Стока
Достапно.

Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 1022 N.
Кина Пост Воздух Mail нормално пристигнување време е за 15~60 дена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување. Ако стоката се неточни или оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас. Други превозот Нормално пристигнување време : ЕМС = 7~21 дена , DHL = 4~14 дена . По Тестирани и 100% работи
Transactio n
Прифаќаме само Али-плати трансакции.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.Attentio n
Ве Молиме Порака. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас . Добредојдовте да контактирате со нас.
По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки.
Feedbac к
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ве молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Shippin g
Нормално , да Организира пратка во рок од 24 часа .
Qualit y
Околу 90% Нови .
Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.
Ве молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.

Детали

Број На Модел На:
Laserjet 1022n
Бренд Име:
GZLSPART
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти