.

.

New
1X Бесплатен Превозот DP8035 Основно Полнење Ролери за Panasonic ДП 8035 ДП-8035 ПЦР

1X Бесплатен Превозот DP8035 Основно Полнење Ролери за Panasonic ДП 8035 ДП-8035 ПЦР

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union
2. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 40 работни дена. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена ? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
DP8035 Основно Полнење Ролери
ОЕМ-PN : N/A
За употреба во : DP8035 Копир
НА КЛИЕНТИ(ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ) : На производ слики беа направени со мојот мобилен телефон,како што знаете,различни мобилен телефон или камера или компјутери,имаат повеќе или помалку боја разлики.

Детали

Бренд Име:
CMYK GZ
Број На Модел На:
DP8035
боја:
K
Тип:
Други
Име:
DP8035 Основно Полнење Ролери
ОЕМ-PN:
N/A
Функција:
Нови Компатибилен
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
боја:
како на сликата покажува
квалитет:
Одделение А+
MOQ:
1 Компјутер
Пакет:
Неутрален Пакување
Свеж

Избор на клиенти