.

.

New
1 Парче Синозелена Remanufactured глава за печатење за HP80 одговараат за Designjet 1000 1050c 1055cm инк-џет печатач

1 Парче Синозелена Remanufactured глава за печатење за HP80 одговараат за Designjet 1000 1050c 1055cm инк-џет печатач

DEN 1631.52

Стока
Достапно.


1 Парче Синозелена Remanufactured глава за печатење за HP80 одговараат за Designjet 1000 1050c 1055cm инк-џет печатач
Модел Боја На Мастило
волумен(ml) се Користи За Регионот C4820 A Црна 17 HP designjet 1000
HP designjet 1055
HP designjet 1050 во светот C4821 A Синозелена 17 C4822 A Маг 17 C4823 A Yel 17
1 Pcs Многу : 1 C 1 X Синозелена глава за печатење

Детали

Бренд Име:
Карина Г.
Број На Модел На:
Remanufactured за HP 80 глава за печатење
Тип:
Други
Тип:
глава за печатење
Campatible:
за hp
Свеж

Избор на клиенти