.

.

New
2X AF3025 AF3030 Основно Полнење Ролери за Ricoh Aficio 3025 3030 MP2352 MP2852 MP3352 ПЦР AD02-7014 AD027014

2X AF3025 AF3030 Основно Полнење Ролери за Ricoh Aficio 3025 3030 MP2352 MP2852 MP3352 ПЦР AD02-7014 AD027014

DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Други Политики :
1. Така на производот сликата ќе видите сега е само за референца,можеби пакување или на производот боја е надградена или менуваат,а ние не ги информира однапред или ажурирање на најновите слики навремено,ве молиме да ги ПРИФАТИ предмети кои сте ги добиле како стандард. Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Aficio 3030 Основно Полнење Ролери
ОЕМ-PN : AD02-7014/AD027014
За употреба во : Aficio 3025 3030 MP2352 MP2852 MP3352
НА КЛИЕНТИ(ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ) : На производ слики беа направени со мојот мобилен телефон,како што знаете,различни мобилен телефон или камера или компјутери,имаат повеќе или помалку боја разлики.
Гаранција и Гаранција :
1. ние не прифаќаме да се вратат. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние прифаќаме alipay тука. 3 месеци Гаранција.
Плаќање :
1. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена ? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Детали

Бренд Име:
CMYK GZ
Број На Модел На:
Aficio 3025 3030 MP2352 MP2852 MP3352
боја:
K
Тип:
Други
Име:
Aficio 3030 Основно Полнење Ролери
ОЕМ-PN:
AD02-7014/AD027014
Функција:
Нови Компатибилен
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
боја:
како на сликата покажува
квалитет:
Одделение А+
MOQ:
2 компјутери
Пакет:
Неутрален Пакување
Свеж

Избор на клиенти