.

.

New
402340-501P главниот одбор логика за зебра p310i картичка печатач

402340-501P главниот одбор логика за зебра p310i картичка печатач

DEN 4320.00
DEN 4799.52

Стока
Достапно.

ЈАС ТРЕБА ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ НЕКОИ ТОЧКИ : 1) АКО ЦЕЛ СТОКИ ЧИЈА ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД РЕДОВНО, НИЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL/ФЕДЕКС/ЕМС. ве молиме да се разбере. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена.

Детали

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти